
Discount Chart
3% off: $15.33 ($3.07 per pairs) Your total purchase value over $2,000
5% off: $15.01 ($3.00 per pairs) Your total purchase value over $5,000
7% off: $14.69 ($2.94 per pairs) Your total purchase value over $7,000
10% off: $14.22 ($2.84 per pairs) Your total purchase value over $10,000
13% off: $13.75 ($2.75 per pairs) Your total purchase value over $20,000
15% off: $13.43 ($2.69 per pairs) Your purchase value of past year over $20,000
25% off: $11.85 ($2.37 per pairs) Your purchase value of past year over $50,000
$15.80
| Category | Stud Earrings |
| Material | Copper |
| Shape | Leaf, Feather |
| Size | approx 13mm |
| Crafted | Pave Crystal Resin |
| Treatment | 14K 18K Gold |
| Weight | 30g |
| Packaged | 5 pairs |