
Discount Chart
3% off: $15.45 ($3.09 per pairs) Your total purchase value over $2,000
5% off: $15.13 ($3.03 per pairs) Your total purchase value over $5,000
7% off: $14.81 ($2.96 per pairs) Your total purchase value over $7,000
10% off: $14.34 ($2.87 per pairs) Your total purchase value over $10,000
13% off: $13.86 ($2.77 per pairs) Your total purchase value over $20,000
15% off: $13.54 ($2.71 per pairs) Your purchase value of past year over $20,000
25% off: $11.95 ($2.39 per pairs) Your purchase value of past year over $50,000
$15.93
| Category | Stud Earrings |
| Material | Copper |
| Shape | Heart |
| Size | approx 9mm, 17mm |
| Crafted | Pave Zirconia |
| Treatment | 14K 18K Gold |
| Weight | 75g |
| Packaged | 5 pairs |