
Discount Chart
3% off: $16.76 ($3.35 per pairs) Your total purchase value over $2,000
5% off: $16.42 ($3.28 per pairs) Your total purchase value over $5,000
7% off: $16.07 ($3.21 per pairs) Your total purchase value over $7,000
10% off: $15.55 ($3.11 per pairs) Your total purchase value over $10,000
13% off: $15.03 ($3.01 per pairs) Your total purchase value over $20,000
15% off: $14.69 ($2.94 per pairs) Your purchase value of past year over $20,000
25% off: $12.96 ($2.59 per pairs) Your purchase value of past year over $50,000
$17.28
| Category | Stud Earrings |
| Material | Copper |
| Shape | Heart |
| Size | approx 15mm, 9-23mm |
| Crafted | Pave Stone Shell |
| Treatment | 14K 18K Gold |
| Weight | 50g |
| Packaged | 5 pairs |