
Discount Chart
3% off: $16.50 ($3.30 per pcs) Your total purchase value over $2,000
5% off: $16.16 ($3.23 per pcs) Your total purchase value over $5,000
7% off: $15.82 ($3.16 per pcs) Your total purchase value over $7,000
10% off: $15.31 ($3.06 per pcs) Your total purchase value over $10,000
13% off: $14.80 ($2.96 per pcs) Your total purchase value over $20,000
15% off: $14.46 ($2.89 per pcs) Your purchase value of past year over $20,000
25% off: $12.76 ($2.55 per pcs) Your purchase value of past year over $50,000
$17.01
| Category | Pendants & Charms |
| Material | Copper |
| Shape | Cross |
| Size | approx 28-33mm |
| Crafted | Pave Stone Shell |
| Treatment | 14K 18K Gold |
| Weight | 30g |
| Packaged | 5 pcs |