Discount Chart
3% off: $65.42 ($0.65 per g) Your total purchase value over $2,000
5% off: $64.07 ($0.64 per g) Your total purchase value over $5,000
7% off: $62.72 ($0.63 per g) Your total purchase value over $7,000
10% off: $60.70 ($0.61 per g) Your total purchase value over $10,000
13% off: $58.67 ($0.59 per g) Your total purchase value over $20,000
15% off: $57.32 ($0.57 per g) Your purchase value of past year over $20,000
25% off: $50.58 ($0.51 per g) Your purchase value of past year over $50,000
$67.44
| Category | Jewelry Beads |
| Material | Aquamarine |
| Shape | Rondelle, Wheel |
| Color | Blue |
| Size | approx 6x10mm |
| Crafted | Faceted |
| Weight | 150g |
| Packaged | 100 g |